Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Jihočesko-bavorský pohár MTB, Lipno
V rámci svých tréninkových a závodních plánů se dnešního čtvrtého dílu Jihočesko-bavorského poháru MTB v Lipně nad Vltavou zúčastnil opět pouze Nino. Tento cross-country závod byl pokračováním Bikového víkendu v místním lyžařském areálu, kdy první část proběhla již včera maratonem KPŽ.
Závod na devět okruhů s výjezdem po části sjezdovky se pro Nina od začátku vyvíjel velmi dobře, když se dokázal držet ve vedoucí skupině a ještě v sedmém kole jezdil na čtvrtém místě. Až v samotném závěru se po celkově parádním výkonu propadl na konečné 5. místo, když před ním projeli cílem pouze výborní bikeři z ČS Specialized SG Vimperk a reprezentant Skála z CT Tábor.
Po dnešním závodě zůstává Nino na Šumavě, aby zde na minisoustředění v kopcích se svým tréninkovým kolegou a kamarádem "Papim" ( Filipem Papežem ) "doladil" formu před blížícím se téměř domácím Cannondale Kamenickým MTB maratonem.

0 Komentáře

Vložil Martin dne 26 Čer 2011
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: UaDGX:
| Zapomenout