Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
TaBu – Cross série, Dolní Skrýchov

V sobotu se uskutečnil v Dolním Skrýchově u Jindřichova Hradce další ze závodů TaBu – Cross série nebo také TBC – Weber Cupu v cyklokrosu. Pro doplnění stálých účastníků na cyklokrosových kolech byla vypsána i kategorie MTB, ve které se vyjímečně a jako jediný z našich bikerů zúčastnil Honza.
Za krásného počasí, kdy odpoledne již hřálo sluníčko, odstartovaly obě kategorie společně. Na rychlejších úsecích pěkné a suché trati byla viditelná převaha cyklokrosových kol, v mnoha technických místech se pak tento rozdíl částečně vyrovnával. Přesto však závodníci na horských kolech neměli téměř šanci na promluvení do špičky absolutního pořadí. Jediným bikerem, který dokázal držet krok s cyklokrosaři, byl právě Honza. Po nepříliš povedeném úvodu, kdy rozjížděl závod přibližně z poloviny startovního pole se postupně začal propracovávat dopředu a odpoutal se skvělou jízdou i od svých největších soupeřů na MTB. V polovině závodu se mu pak podařilo dojet druhou skupinu, bojující o čtvrté až osmé místo. I když si počínal velmi dobře a chvílemi to vypadalo, že má síly i dobrou techniku na to, aby se pokusil odjet i z této skupiny, nakonec handicap použitého horského kola oproti cyklokrosovým speciálům rozhodl o jeho umístění na celkovém 8. místě. Cílem však projel s velkým náskokem jako jasný vítěz kategorie MTB.

4 Komentáře

Vložil Martin dne 23 Říj 2011
vložil Martin @ 23 Říj 2011, 20:45
Jendo, včera to fakt byla dobrá práce ! wink
vložil Písi @ 23 Říj 2011, 21:37
dobrá práce je to i teď od tebe...hezky jsi to napsal,díky smile
vložil Milda @ 24 Říj 2011, 16:59
Jeníkovi gratulace,jel moc pěkně, no a jede to i bez páteční akce! smile
vložil Michal @ 24 Říj 2011, 19:52
Gratulace...
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: SiLys:
| Zapomenout