Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Závody o tomto víkendu
Tento víkend pokračuje Apex-Bike liga již svým 4. závodem - Vožickým maratonem v Mladé Vožici. Toho by se měl pravděpodobně zúčastnit Nino ale definitivní rozhodnutí o startu bude vzhledem k jeho současné lehké viróze učiněno asi až v sobotu.
Příští středu se pak Honza zúčastní závodu Hrinkow Marathon v rakouském Reichramingu. Ten je součástí Top Six Marathon Série a také Inter Bike Cupu, ve kterém by rád zaútočil na celkové medailové umístění.

AKTUALIZOVÁNO :
Apex-Bike liga bude i tentokrát bez naší účasti. Ačkoliv by si Nino rád pozávodil, jeho viróza už není jen lehká a startem v tomto závodě by zbytečně "zadělával" na další zdravotní komplikace......
Naopak Honzovy závodní aktivity se rozrostly. Již v sobotu ráno odjíždí společně s Milanem, Mačetou a Dejvem do rakouského Flachau, kde již v podvečer David zajistil sobě a Honzovi start ve velmi kvalitně obsazeném a technicky i fyzicky náročném závodě Bike Night Flachau. Závod se jede v lyžařském areálu, kde je připraven čtyřapůlkilometrový okruh s převýšením okolo 200 metrů. Ten vede částečně i po sjezdovce světového poháru, náročné výjezdy budou střídat velmi prudké sjezdy a dojíždět se bude za umělého osvětlení ve večerních hodinách. Honza bude startovat jak v jednotlivcích tak i v týmové soutěži společně s J. Jobánkem a J. Svoradou ml. (oba Merida biking team) a půjde mu především o to aby zajel výsledek v rámci jeho možností. Milan s Mačetou se pravděpodobně budou starat o technické zázemí a do závodu zřejmě nezasáhnou.
V dalších dnech mají v plánu najet hodnotné kilometry v alpském prostředí - v oblasti okolo hory Hochkönig 2941 m.n.m. Ve středu je pak čeká druhý z plánovaných závodů „Hrinkow MTB Marathon“ v Reichramingu, který je součástí česko-rakouské série závodů Inter-bike cup a navazuje na Cannondale MTB Kamenický maraton, kterého se téměř všichni naši zúčastnili před měsícem. V tomto závodě by chtěl hlavně Honza zajet co nejkvalitnější výsledek, protože myslí na celkové umístění v této sérii, která končí 1. září 2012 závodem v rakouském St. Georgenu am Walde.

2 Komentáře

Vložil Martin dne 09 Srp 2012
vložil Písi @ 10 Srp 2012, 22:36
to by šlo wink
vložil Martin @ 10 Srp 2012, 22:47
..... to teprv půjde wink
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: XvBHA:
| Zapomenout