Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Hrinkow Marathon, Reichraming
Završením krátkého rakouského soustředění byla pro Honzu účast na středečním závodě Hrinkow MTB Marathon v Reichramingu. Ten byl zároveň součástí populární Top Six Marathon Serie a především Inter Bike Cupu, ve kterém má velkou naději na získání celkového předního umístění.
V úterý navečer se k němu, Mačetovi a Milanovi připojil také Nino. Ten se chtěl stejně jako Honza zúčastnit závodu na střední trati dlouhé 52 km s převýšením 1500 metrů, bohužel reglementy rakouského cyklistického svazu mu toto vzhledem k věku neumožnily a proto byl nucen učinit prezentaci pro krátkou trať o délce 28 kilometrů s převýšením 480 metrů.
Za téměř ideálního počasí byly nejdříve odstartovány boje na delších tratích. Ve velice kvalitní konkurenci si mezi více jak dvěstěpadestáti bikery opět fantasticky počínal Honza, když prakticky celý závod v náročném kopcovitém terénu dokázal držet tempo se špičkou a při průjezdu cílem byl klasifikován na parádním 14. místě absolutně a jako 5. ve své kategorii.
Zmíněná krátká trať byla pro Nina sprintem, ve kterém si se stovkou svých soupeřů doslova pohrál. Ihned po startu nasadil ke svému tradičnímu trháku a získaný náskok pak až k cílové pásce jen hlídal a navyšoval. Celkové 1. místo a vítězství v kategorii tedy ani nebylo překvapením.