Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Malíkov Open, Malíkov nad Nežárkou

O zviditelnění našich barev se v sobotu postarali Honza, Michal a Filip na již 13. ročníku závodu Malíkov Open v Malíkově nad Nežárkou.
I když pořadatelé předběžně očekávali slušnou účast, bohužel nepříznivé deštivé počasí bylo příčinou prezentace celkem pouze osmdesáti bikerů na obou tratích.
Po společném startu obou závodů postihla již na třetím kilometru první nepříjemnost Honzu. Pád z kola jej ale nijak výrazně nevyvedl z rytmu a tak mohl bez výraznější ztráty pokračovat v jízdě. O deset kilometrů dále pak došlo k rozdělení tratí. Na té kratší pětadvacetikilometrové pokračoval k cíli Filip. Až dosud jel ve skupině, po oddělení pak musel jet sám až téměř na pásku, kterou proťal na 4. místě absolutně jako 3. v kategorii.
Delší, padesátikilometrový závod poté probíhal podle předpokladů, kdy se v čele vytvořila silná sedmičlenná skupina uprchlíků ve které nemohl chybět ani Honza. V nepříliš ostrém tempu již k jejímu rozdělení nedošlo. Zásadním momentem byl však poslední úsek trati, kdy se jeden z bikerů po nástupu střetl s protijedoucím vozem a tím poznamenal jak vývoj závěru závodu tak i celkové pořadí. Honza projel páskou na 2. místě absolutně a v tu dobu mu patřilo vítězství v kategorii. Ředitelství závodu následně výsledky upravilo ve prospěch Honzova nehodou postiženého soupeře tak, že vítězství přiřklo jemu, Honza byl odsunut na místo druhé. Po problémech z minulého víkendu podal opět pěkný výkon Michal a svou jízdou si zajistil 12. místo absolutně jako 8. ve své kategorii.

6 Komentáře

Vložil Martin dne 25 Srp 2012
vložil Ivan @ 26 Srp 2012, 19:59
Ahoj,jak jako Honzu odsunuli?
vložil Martin @ 26 Srp 2012, 20:26
.... asi jako tak, že Milan Hron z Eurofoamu nastoupil v té skupině, možná i v tu chvíli vedl, trefil to auto a rozbil se ( a nedojel ), v pořadí ho asi jako "držhubný" dali na prvního fleka. Nebyl jsem tam tak nemůžu soudit, to jen vrabci povídali.....
vložil Ivan @ 26 Srp 2012, 20:36
Jako im memorial. wassat
vložil Písi @ 26 Srp 2012, 20:48
je to tak...Milan měl především neskutečnou "z prdele kliku" a může děkovat snad asi mě, že jsem se za něj v pátek tak opil...a opilí mívají štěstí!
Byla to neskutečná pecka, když ho to auto trefilo, ale naštěstí tu největší ránu pobralala jeho ORBEA! Sice kolo totálně na šrot, ale to si koupí nový...
Takže nakonec 2. flek v kategorii a 2. flek i celkově (po tom co se stal ten krambol jsme byli tak rozhozený, že jsem ani nezávodil a jen to dojel do konce)... wink
vložil Ivan @ 26 Srp 2012, 21:00
Tak hlavně že to dopadlo ještě dobře. Takže oběma opožděná gratulace ! wink
vložil Jarda @ 28 Srp 2012, 10:37
Jo, když jsem tam v závěru viděl přijíždět sanitku a kolo vejpůl, tak ve mě taky pořádně hrklo ... Naštěstí vše dobře dopadlo. Myslím, že ten dojezd by měli pořadatelé vyřešit jinak.
J.
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: AmP9m:
| Zapomenout