Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Kolo pro život, Chrudim

Stoprocentní úspěšnost zařídil pro náš tým Nino svou účastí a parádním výkonem v sobotním závodě Manitou Železné hory České spořitelny v Chrudimi, který byl součástí největší české maratónské série Kolo pro život.
Vzhledem k tomu, že nemá Nino v tomto seriálu vyjeté žádně body, byl by nucen startovat až ze zadních řad s nevelkou nadějí na obsazení předních příček. Díky Vlastově vyřízení divoké karty však mohl nastoupit na startu do druhé vlny, což mu velmi pomohlo nejen psychicky ale i v prvních metrech po výstřelu a průjezdu městem. Již při zdolávání sjezdu dlouhých schodů získával na svém novém 29" biku cenné příčky, rychlým tempem se postupně propracovával vpřed a mnoho zkušenějších soupeřů se mu podařilo předjet i v náročném prudkém a kořeny pokrytém výjezdu. V polovině šedesátikilometrového závodu se již samostatně jedoucí pohyboval v okolí absolutního patnáctého místa a po chvilkové krizi aktivně "tahal" i ve skupině. Deset kilometrů před cílem však dvakrát lehce zabloudil - opustil vyznačenou trať, čímž ztratil drahocenné vteřiny, byl dojet pronásledovateli a cílem nakonec projel na fantastickém absolutním 19. místě a především jako vítěz juniorské kategorie.

5 Komentáře

Vložil Martin dne 25 Srp 2012
vložil Martin @ 26 Srp 2012, 00:15
BIG Nino ! wink
vložil Masíčko @ 26 Srp 2012, 10:47
Gratuluji smile
vložil Nino @ 26 Srp 2012, 11:54
laughing jojo 29 palců je 29 palců wink
vložil Písi @ 26 Srp 2012, 13:37
pěkný!
vložil Milda @ 26 Srp 2012, 17:26
dobrá práce,jako vždy smile
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: PxeL5:
| Zapomenout