Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Závody o tomto víkendu
Nejzásadnější víkendovou akcí bude určitě Ninova účast na dalším pokračování největší české bikové série Kolo pro život, kterou svým předposledním závodem Valtické Cyklobraní Kooperativy přivítají jihomoravské Valtice. Již nyní je přihlášeno přes 2000 závodníků a další se očekávají na místě, čímž zřejmě padne rekord série. Spolu s předpovědí pěkného počasí tedy půjde o parádní závodění. Svým umístěním v předchozím podniku v Chrudimi má Nino zajištěnu zároveň výbornou startovní pozici a s číslem 50 bude zařazen do prvního koridoru. Toto je letos jedinečná příležitost poměření jeho výkonnosti s absolutní českou bikovou špičkou jak v kategorii juniorů tak i dospělých, kam po sezóně přestupuje.
Dalším závodem s naší účastí bude sobotní MTB maraton o pohár Barchanu v Jemnici. Tam se na startu padesátikilometrové trati s převýšením více jak 1000 metrů objeví Martin a rád by rozšířil sbírku svých letošních pódiových umístění.
Alternativou pro ostatní by mohl být ještě poslední díl Apex-Bike ligy se svým závodem v nedaleké Jistebnici. O účasti či neúčasti někoho dalšího se zřejmě rozhodne až v sobotních ranních hodinách.

0 Komentáře

Vložil Martin dne 14 Zář 2012
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: DVGR1:
| Zapomenout