Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Sezóna 2012
Posledním článkem a uzavřením letošní úspěšné sezóny je spíše statistické shrnutí všech pódiových umístění, kterých se podařilo našim borcům dosáhnout. Již předchozí zhodnocení Galaxy série přineslo částečný náhled do výsledků týmu, to však nebyly zdaleka jediné úspěchy.
Závodní program odstartoval druhou dubnovou sobotu Nino svou účastí na silničním kritériu v Soběslavi a i když ukončení sezóny bývá zpravidla poslední víkend v září ( letos finále Galaxy série v Kácově ), nenechal si ještě Aleš a Honza ujít poslední příležitost k poměření svých sil se soupeři v říjnových termínech.
V celém období se naši bikeři zúčastňovali jak výše uvedené Galaxy série ( o ní v předchozím článku ) tak i jednorázových závodů nebo jednotlivých dílů jiných seriálů ( Kolo pro život, Cyklomaraton Tour, Top Six, Inter Bike Cup atd. ) a to jak především na horských kolech tak i občasně na silnici.
Krátké reporty ze všech absolvovaných akcí včetně umístění jednotlivců je možno nalézt zpětně v „Aktualitách“, proto jim není nutno věnovat čas a prostor na tomto místě.
Z mnoha výborných výsledků je však určitě nutno ještě jednou zmínit Ninovo celkové první místo v juniorské Galaxy sérii, Honzovo celkové vítězství v sérii Inter-Bike-Cup a Ninovu „zkušební“ účast na dvou závodech Kola pro život v Chrudimi a Valticích, kde dokázal zvítězit ve velmi silné juniorské kategorii a zároveň obsadil parádní příčky v absolutním pořadí před bikery zvučných jmen.

V příštím roce dojde k několika „kosmetickým“ změnám z nichž první jsou jasné již nyní. Nino přestupuje do kategorie dospělých ( muži 19-29 let nebo U23 ), Míra s Milanem pak do kategorie mužů 40-49 let.

Umístění na stupních vítězů v jednotlivých závodech:

1. místo ……… 21x ( Nino 13x, Martin 4x, Honza 2x, Filip 1x, Agáta 1x )
2. místo ….….. 13x ( Martin 6x, Nino 3x, Honza 3x, Agáta 1x )
3. místo ….…… 7x ( Martin 2x, Nino 1x, Honza 1x, Filip 1x, Masíčko 1x, Agáta 1x )

Z těchto výsledků je patrné, že naše dresy byly při závodech hodně vidět wink
Díky všem za prima reprezentaci klubových barev na tratích závodů i mimo ně !

Závěrem ještě důležitá věc:

VELMI DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM ZA FINANČNÍ A MATERIÁLNÍ PODPORU, DOUFÁME, ŽE JSME JEJICH PŘEDSTAVY O PREZENTACI JEDNOTLIVÝCH FIREM NEZKLAMALI A VĚŘÍME, ŽE V NÁSLEDUJÍCÍ SEZÓNĚ, KTERÁ ZAČÍNÁ PŘÍPRAVOU JIŽ ZA NĚKOLIK DNÍ, ZACHOVAJÍ NAŠEMU TÝMU PŘÍZEŇ.


0 Komentáře

Vložil Martin dne 26 Říj 2012
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: jYiUh:
| Zapomenout