Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Malevil Cup 2013, Jablonné v Podještědí-Heřmanice
Honzova účast na sobotním špičkovém mezinárodním maratonu Malevil Cup byla bohužel poznamenána velkou smůlou.....
Stejně jako Martin se i Honza vydal do dějiště závodů již v pátek. I když odcestoval později a neprojel si ani část tratě, přesto bylo pro předstartovní přípravu velkou výhodou kvalitní ubytování v penzionu přímo v centru akce na ranči Malevil, které zajistil jeho osobní a týmový partner, firma Ewopharma, distribuující sportovní masážní produkty Perskindol.
Výborné zázemí společně se zajištěním sobotní profi masáže mohly přispět k podání co nejlepšího Honzova výkonu na střední trati s délkou 65 kilometrů.
Start na náměstí v Jablonném v Podještědí přivítal za téměř ideálního počasí necelé čtyři stovky bikerů. Hned po výstřelu se Honza již tradičně propracoval vpřed a zachytil nástup vedoucí skupinky, ve které se dobře držel na absolutním 5. - 7. místě. Náročností terénu pak došlo k jejímu dělení, Honza mírně ztratil, byl dostižen několika soupeři ale následně dojeli odpadlíky z čelní skupiny, takže stále své výborné umístění neztrácel. Bohužel přibližně ve třetině trati přišla zmiňovaná smůla v podobě nevysvětlitelného defektu předního kola, který zastavil Honzu ve fantasticky rozjetém závodě. Ve výsledcích je tedy u jeho jména nepříjemné DNF i když mu jeho momentální forma a průběh bojů mohly přinést fantastické umístění třeba i v první desítce.

4 Komentáře

Vložil Martin dne 17 Čer 2013
vložil Dejf @ 17 Čer 2013, 18:26
Co znamená to DNF wassat Did Not Fuck?
vložil Martin @ 17 Čer 2013, 20:17
laughing
Tak na tohle se Dejve budeš muset zeptat samotnýho aktéra wink
Mimochodem, byli jste spolu na pokoji tak bys o tom měl něco vědět, ne ? tongue
vložil Dejf @ 17 Čer 2013, 21:01
Nevím o tom nic. Vůbec nic si nepamatuju, asi mi něco nasypal do pití crying
vložil Pisi @ 18 Čer 2013, 11:27
tzn. Dave not fake;) tongue
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: k3a2e:
| Zapomenout