Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Malíkov Open, Malíkov nad Nežárkou
Až dosud nebyli schopni pořadatelé téměř domácího závodu v Malíkově zveřejnit oficiální výsledky sobotního bikování, takže jen telegraficky:
za nádherného počasí se delšího, více jak padesátikilometrového závodu na velmi pozměněné a daleko náročnější trati než v minulosti, zúčastnil Michal. Po velice slušném výkonu však doplatil pár kilometrů před cílem na pád a především změnou rytmu i na stále přetrvávající problémy s křečemi. Tím klesnul na celkové přibližně 13. místo.
Krátký, pětadvacetikilometrový závod absolvoval Míra a Aleš. Míra na cyklokrosovém kole statečně držel krok se soupeři v první skupině pouze do poloviny tratě, kdy po výletu mimo cestu a motokrosové vložce na kořenech ztratil kontakt a dojel sólo v okolí 10. místa. U Aleše nebyl předpoklad výraznějšího výsledku vzhledem k jeho dlouhé nemoci a tréninkovému výpadku, přesto si vedl velmi dobře a cílem projel v první polovině startujících závodníků.
Po zveřejnění výsledků proběhne aktualizace wink

AKTUALIZACE :
Na dlouhé trati obsadil Michal absolutně 10. místo jako 8. v kategorii.
Krátkou trať dokončil Míra celkově také jako 10. a 6. v kategorii, Aleš pak projel cílem na 15. místě a jako 9. v kategorii.

3 Komentáře

Vložil Martin dne 20 Srp 2013
vložil Pisi @ 21 Srp 2013, 10:25
slušnej mistrák wink jinak ta trať byla opravdu pěkná...to je změna k lepšímu!
vložil Martin @ 21 Srp 2013, 20:38
.... k trati - hodně lidí si spíš stěžovalo, jak na změny na krátký tak i na dlouhý.... ale to jen "jedna bába povídala" wassat
vložil Pisi @ 22 Srp 2013, 11:54
tomu dokážu rozumět, nicméně jsou to zřejmě slova z řad "závodícíh výletníků"...pro ty už opravdu trať moc stavěná není!
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: xizm6:
| Zapomenout