Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
ČP cyklokros Masters, Veselí nad Lužnicí
Ani v dalším pokračování cyklokrosového poháru Masters se Martinovi nepodařilo získat větší počet bodů za přední umístění a posunout se tak v celkovém pořadí na lepší příčky.
V nedělním, téměř domácím závodě ve Veselí nad Lužnicí, kdy počasí především svými vysokými teplotami příliš cyklokrosovou sezónu nepřipomínalo, nastoupil Martin na kvalitně obsazený start, kde nechyběl prakticky nikdo ze špičky průběžného pořadí.
Ze třetí řady se po výstřelu a prvních zatáčkách pohyboval v okolí absolutního 17. místa jako 7. v kategorii až do chvíle, kdy v úvodu třetího kola v jedné z ostrých zatáček chyboval a upadl. Tím samozřejmě ztratil, k jeho smůle však přišel nejen o jedno místo ale také o možný kontakt se skupinou, kterou pracně dojížděl a jejíž členové bojovali o třetí místo v kategorii. Po tomto problému se již nezmohl na zvýšení tempa a tak si jen musel hlídat své umístění. Několik stovek metrů před cílem však přišel opět lehký pád v zatáčce, nutnost nasazení částečně svlečené galusky na předním kole a ztráta další pozice. Poslední úsek trati tedy projel odevzdaně v již pomalém tempu a na pásce jej rozhodčí registrovali na nepříliš lichotivém 9. místě v kategorii.

0 Komentáře

Vložil Martin dne 30 Říj 2013
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: zbaa3:
| Zapomenout