Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
XCR Cup, Brno
Dva důležité faktory ovlivnily Martinovo středeční závodění na Masarykově okruhu v Brně, kde se odehrál druhý díl silničního Specialized XCR Cupu. Ten se tentokrát jel po směru hodinových ručiček, tedy stejně jako všechny jízdy automobilů a motocyklů, s náročným stoupáním před cílovou rovinkou.
Za velmi horkého počasí a na rozpáleném asfaltu se na startu seřadilo přes 140 účastníků hlavního závodu. Ačkoliv se Martin opět postavil do první řady s vidinou jízdy v první polovině balíku a odhodláním odčinit neúspěšné počínání z prvního dílu série, hned první kilometry odhalily první z jeho slabin. Tou jsou chybějící zkušenosti z bojů ve velké skupině a na toto začal postupně doplácet. I když se stále držel v početném čelním balíku, ve čtvrtém okruhu byl soupeři v jedné ze zatáček zmíněného stoupání vytlačen až do trávy, čímž ztratil nejen pozice ale i tempo. Poté mu opětovné dojíždění skupiny, které trvalo téměř jeden okruh, sebralo mnoho potřebných sil. Další z problémů přišel v závěru sedmého kola, kdy opět v tomto stoupání přišla na Martina krátká krize a díky ní již nadobro o kontakt s úvodní skupinou přišel. Poté však zmobilizoval zbytky sil a dobrým výkonem dojížděl téměř sólově mnoho dalších odpadlíků, kteří již nedokázali akceptovat jeho tempo. Tím se mu ještě v závěru podařilo posunout v pořadí o několik příček výše, aby po deseti okruzích proťal cílovou fotobuňku na celkovém 51. místě jako šestý v hodnocení kategorie.
Kompletní výsledkyZDE

0 Komentáře

Vložil Martin dne 12 Čer 2014
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: eJF7J:
| Zapomenout