Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Triatlon, Zvůle u Kunžaku
Vítanou změnou v kalendáři týmových aktivit byla nedělní účast na krátkém terénním triatlonu v krásném prostředí Autocampu Zvůle v samém srdci kraje Česká Kanada.
I když bylo původně více variant, nakonec se předchozí nemocí a poté odjezdem Honzy vše vyřešilo tak, že tým MotoŠikule nastoupí spíše "z hecu" do závodu štafet ( 400 metrů plavání - 10 km MTB - 4 km běh ) a pokusí se znepříjemnit obhajobu prvenství loňskému vítěznému družstvu.
Již předem však ale bylo jasné, že při kvalitách členů konkurenčního týmu visí první místo hodně vysoko.
Rozjetí závodu na prvním úseku obstaral za parného počasí Míra a bez jakéhokoliv tréninku a speciální přípravy zaplaval parádně, když porazil mnoho zkušených plavců a při předávce Martinovi nabral ztrátu na vedoucí příčku 1,5 minuty. Poté Martin svou nezkušeností málem zapřičinil diskvalifikaci jízdou na kole ještě v prostorách depa a jen díky přivřeným očím rozhodčích k ní nedošlo wink Hned v úvodním stoupání dokázal smazat podstatnou část ztráty a předjet téměř všechny soupeře, bohužel na vedoucí tým ve štafetě ztratil další půlminutu. Celé dvě minuty ztráty již byly pro Meldyho na čtyřkilometrovou běžeckou část přece jen velkým oříškem, a tak se i přes bolesti nohy snažil alespoň výborným během udržet získanou pozici. Ve štafetách tedy proběhl cílem na slušném druhém místě s celkovou ztrátou 2,5 minuty na vítěze.