Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Kolo pro život, Zadov
Výborný závod dnes zajel Honza s Meldym, bohužel škoda jen Lukášovy technické smůly ......
Další ze závodů největší bikové série Kolo pro život, tentokrát Šumavský MTB maraton České spořitelny, se konal v sobotu na Zadově.
Slušné počasí přivítalo na startu v prostoru parkoviště lyžařského areálu Kobyla více než pět stovek účastníků bojů na trati dlouhé 54 kilometrů a s převýšením téměř 1600 metrů. Mezi nimi nechyběli ani Honza, Meldy a Lukáš. Vzhledem k přísným pravidlům pořadatele KPŽ při dodržování startovních pozic v jednotlivých koridorech, které jsou závislé na dosud vyjetých bodech v této sérii, nebyl předpoklad slušného úvodního postavení našich borců. Přidělování čísel ale bylo "zázračným způsobem" milosrdné a tak mohl Honza nastoupit s číslem 155 do naděje dávajícího třetího koridoru, Meldy s č. 229 hned za ním a Lukáš startoval až s číslem 550 poněkud dále.
Po výstřelu následovalo tříkilometrové asfaltové stoupání, kde se již začínalo bojovat o co nejvýhodnější pozice před vjezdem do terénu. I když se "naši" nechtěli na úvod zbytečně vyčerpávat, přece zde získávali několik pozic k dobru. V průběhu závodu na trati, kde se střídaly bahnité a technické úseky s těmi suchými, jeli všichni tři velmi dobře a jejich mezičasy stále vykazovaly zlepšování pořadí. Bohužel na 25. kilometru postihla smůla Lukáše, který přetrhl řetěz a byl tak nucen závod vzdát. Naopak Honza s Meldym pokračovali v super výkonu, u Honzy navíc s potěšením jeho zlepšujícího se zdravotního stavu, kdy po stálém předjíždění soupeřů dorazili do cíle v běžkovém areálu na Churáňově na výborných pozicích. Honza v absolutním pořadí na parádním 29. místě jako 6. v kategorii, Meldy také skvěle na celkovém 66. místě a 16. pozici v kategorii.
Výsledky (54km) ZDE

6 Komentáře

Vložil Martin dne 02 Srp 2014
vložil Martin @ 02 Srp 2014, 17:30
Bomba kluci, skvělej výkon ! Po startu takhle zezadu je to moc prima.
vložil Michal @ 02 Srp 2014, 17:58
Gratulace!!!
vložil Pisi @ 02 Srp 2014, 19:38
lec mel Sirhy smulu, panbuh nadelil dle sveho uvazeni na mista jina koukam ;-)
vložil Martin @ 02 Srp 2014, 20:00
laughing
vložil Maceta @ 02 Srp 2014, 20:26
Me se zda,ze tem klobasam to vseobecne nejede... laughing
vložil Martin @ 02 Srp 2014, 21:02
laughing laughing laughing .... Mačeta to zabil ! laughing
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: 2nHjv:
| Zapomenout