Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
O putovní pohár Barchanu, Jemnice
V sobotním, již třetím pokračování Vysočina MTB Cupu v Jemnici, se opět dařilo Honzovi.
K účasti na tradičním, již 8. ročníku závodu O pohár Barchanu, který byl letos situován do nové lokality v Panenské, odcestoval opět společně s Honzou také Lukáš. Oba se prezentovali do hlavního závodu na členité trati o délce 52 kilometrů v krásné krajině Podyjí a pohraničí s Rakouskem.
Ač se dešťové přeháňky částečně vyhnuly, přesto byl povrch dosti nasycen vodou po předchozích srážkách.
Po startu téměř šedesátičlenného pole bikerů se dlouhou dobu držela v čele početná dvanáctičlenná skupina, ve které se velmi dobře pohyboval Honza. Stále si hlídal největší konkurenty a ani v dobách, kdy se začala dělit v táhlých i jednom ostrém stoupání, nezaváhal. V závěrečných fázích závodu tak již mohl spřádat plány na finální útok. Po výjezdu z lesního úseku přibližně půl kilometru před cílem však dost nečekaně nastoupili k dlouhému spurtu dva ze soupeřů, Honzovi se jejich zrychlení nepodařilo eliminovat a tak bojoval alespoň o celkové třetí místo v absolutním pořadí. To se mu také v těsném průletu páskou podařilo, když tímto zároveň obsadil výborné druhé místo v kategorii.
Lukáš měl dle svých vlastních slov především v první polovině závodu velké problémy dostat se do tempa, čímž dost na své soupeře ztratil. Poté se však dokázal 'srovnat', zrychlil a v cíli se objevil na celkovém slušném 26. místě, jako 9. v pořadí své kategorie.
Výsledky závodu ZDE

3 Komentáře

Vložil Martin dne 03 Květen 2015
vložil Milda @ 04 Květen 2015, 17:17
tady to je v pořádku wink
vložil Martin @ 04 Květen 2015, 20:21
laughing .... tak určitěěěéééé
vložil Pisi @ 05 Květen 2015, 08:54
ne tak docela, pěkně prokaučováno... angry
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: 2WVST:
| Zapomenout