Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Galaxy série, Tálín
Po Honzovi a Lukášovi naskočil do závodního programu také Martin a v sobotu završil úspěšné víkendové vystoupení žluto-černých, když v prvním závodě letošní Galaxy série a zároveň nového Jihočeského MTB poháru, dokázal vystoupit na bronzový stupínek pódia.
Galaxy CykloŠvec maraton v Tálíně opět nepřivítal účastníky obzvláště příjemným počasím i když bylo o poznání lépe než v loňském roce. Ranní drobný déšť a postupně i oblačnost se začaly rozpouštět, nicméně částečně zkrácená trať i vzhledem k místy bahnitému povrchu o mnoho lehčí nebyla.
Martin byl již předem přihlášen k bojům v kratším závodě, který obsahoval jeden, 32 kilometrů dlouhý okruh. Ihned po startovním výstřelu se snažil držet na čelních příčkách, což se dařilo i po prvním bahnitém lesním výjezdu. Poté se však oddělila sedmičlenná skupina a i když jí měl Martin stále nadohled, nebyl si ji schopen sám dojet. S velkým náskokem na pronásledovatele pokračoval tedy samostatně téměř s jistotou, že již takto závod dokončí. Přibližně v polovině trati, v dalším rozbahněném úseku však přišla chvilková krize, byl dojet čtyřmi soupeři a později musel opět začít bojovat o ztracené pozice. V nejdelším a nejnáročnějším stoupání se posun v pořadí začal dařit a v rychlém závěru se ještě ve dvojici mírně začal přibližovat skupině, bojující o absolutní čtvrté místo a vítězství v kategorii. Na takovýto útok již ale bylo moc pozdě a tak si jen ohlídal své momentální umístění. Závěrečný spurt s mladším soupeřem vypustil, přesto jeho průjezd cílem stačil na celkové umístění v TopTen za slušné deváté místo, což mu zajistilo 3. pořadí v suverénně nejpočetněji obsazené kategorii.
Kompletní výsledky ZDE

2 Komentáře

Vložil Martin dne 03 Květen 2015
vložil Milda @ 04 Květen 2015, 17:19
na začátek dobrý,gratulace wink
vložil Martin @ 04 Květen 2015, 20:20
Výsledek slušnej, výkon marnej.... ale díky wink
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: xMZcQ:
| Zapomenout