Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Přes 3 vrchy Vysočiny, Horní Cerekev
Krásného sobotního dne využil k závodění v domácích podmínkách pouze Lukáš.
Vydal se do nedaleké Horní Cerekve, aby poměřil své síly na již tradiční, padesátikilometrové a dost náročné trati závodu Přes tři vrchy Vysočiny.
Startovní manévr pro něho nebyl zrovna ideální, když odjížděl z pásky až ve druhé polovině dvousetčlenného balíku. Dlouhý a široký asfaltový nájezd do táhlého stoupání před prvním terénním úsekem však nabízí mnoho možností, jak se dostat dopředu, toho ale Lukáš příliš nevyužil a tak celou první polovinu velice prašné tratě absolvoval ve skupině v okolí sedmé desítky celkového pořadí. Zvrat poté přišel po dvojitém spadnutí řetězu, kdy v jednom případě zůstal 'zasukovaný' mezi převodníkem a rámem a trvalo dost dlouho, než Lukáš uvedl kolo do provozuschopného stavu. Tím samozřejmě nejen ztratil kontakt se skupinou ale propadl se i mnoho příček zpět. Po těchto problémech nakonec projel cílem na celkovém 87. místě, jako 16. ve své kategorii.
Kompletní výsledky ZDE

0 Komentáře

Vložil Martin dne 15 Červc 2015
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: RFbQN:
| Zapomenout