Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
MTB kritérium s Toyota Dolák, Písek
Zakončením víkendového závodního programu byla Martinova účast na prvním ročníku MTB kritéria v Písku.
Po sobotním závodě, cestování a krátkém spánku se vydal Martin do Písku částečně ze zvědavosti a také proto, že mu závody tohoto typu vyhovují. Bohužel již při prezentaci přišlo překvapení v podobě velmi malého počtu účastníků, navíc v povolení použití cyklokrosových kol, což bylo pro soupeře na místním rychlém okruhu určitě výhodou.
Výborně zorganizovaný a zajištěný závod v pěkném prostředí, dobře zvolený okruh a navíc parádní počasí by si zasloužily určitě větší diváckou kulisu a především početnější startovní pole. Po startu společného závodu mužů s juniory se Martin pohyboval na čtvrtém místě jak v celkovém pořadí, tak i v kategorii. Začal samozřejmě trochu stresovat v souvislosti s obsazením stupňů vítězů a tak musel přepnout na vyšší obrátky. Tím nejen utrhl svého soupeře ale dokázal si dalšího dojet a dále pokračoval téměř celý závod na druhé příčce. Bohužel až v předposledním kole, po nástupu taktizujícího a stále se v háku vezoucího soupeře o své umístění přišel a tak cílovou páskou projel na celkovém 3. místě.

0 Komentáře

Vložil Martin dne 16 Červc 2015
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: LTB9V:
| Zapomenout