Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Jarošovská šlapka, Jarošov nad Nežárkou
O další medaili rozšířil svou sbírku Honza, když v sobotním rychlém jarošovském závodě opět ukázal výbornou formu.
Hned v této souvislosti je nutné vyzdvihnout také super výkon Meldyho, který by, nebýt dvojnásobného nepříjemného rozpojení skupin v úvodu závodu a následné ztráty, určitě vystoupil na bednu v hodnocení své kategorie.
Všichni naši bikeři byli tentokrát přihlášeni do bojů na delší, pětačtyřicetikilometrové trati. Po startu a zdolání prvního brodu se v lesním úseku oddělila vedoucí devítičlenná skupina, ve které si své pozice držel Honza. Za ní pak v těsné blízkosti spolupracoval Martin s dalšími třemi soupeři následováni velkou skupinou s Meldym.
Další roztrhání pole následovalo v krátkém stoupání na Čertův kámen. Tam si Honza celkem v pohodě ohlídal čelo závodu a v dalším průběhu pokračoval již ve čtveřici. Navíc v rozbitém asfaltovém výjezdu ke Kostelíku jednoho ze soupeřů utrhli a tak se mohl v klidu soustředit na závěrečný finiš, zajišťující mu minimálně třetí místo v absolutním pořadí. Poslední část závodu s dalšími dvěma brody mu pak nevyšla podle představ když mu oba soupeři lehce poodjeli a tak cílovou páskou projel s malým odstupem na celkovém třetím místě, jako 2. v kategorii.
Ve zmíněném stoupání na Čertův kámen začal ztrácet také Martin a propadl se až na průběžné třinácté místo, navíc jej ve dvojici velice rychle začal sjíždět Meldy. Po chvíli společné jízdy pak u Kostelíku Meldy výborným tempem tuto skupinu rozpojil a Martin již nebyl schopen až do cíle ztrátu zlikvidovat. Navíc Meldy společně se svým soupeřem začali stíhat skupinu před sebou a bylo jen otázkou času, kdy se jim to podaří. Bohužel cíl se blížil velice rychle, Meldy tedy alespoň chytře nastoupil a vylepšil své pozice tak, že cílem prolétl na absolutním 10. místě, což mu zajistilo 4. místo v kategorii se ztrátou pouhých 37 vteřin na bednu. O další minutu a půl pak přijel po totálním zmaru rezignovaně do cíle i Martin na celkovém 14. místě, jako 7. v kategorii. Také Michal zajel slušný závod, když z celkového počtu 130 účastníků dojel po parádním spurtu tříčlenné skupinky ve 'fotofiniši' a stejném čase na děleném 36. místě, jako 12. v kategorii. Mezi smolaře se zápisem ve výsledcích DNF patřil v sobotu Lukáš, který měl v polovině trati po pěkně rozjetém závodě neopravitelný defekt a svou jízdu musel předčasně ukončit.
Kompletní výsledky ZDE

0 Komentáře

Vložil Martin dne 27 Červc 2015
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: dR3fu:
| Zapomenout