Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Cyklosport Hájek liga, Stráž nad Nežárkou
Po třech týdnech se dnes opět sešli na dalším závodě účastníci Cyklosport Hájek ligy, tentokrát ve Stráži nad Nežárkou. Oproti minulým rokům byla letos rovinatá trať mírně prodloužena o pěkný, mírně zvlněný ale bohužel po včerejších deštích dost mokrý úsek. Celkem slušné počasí narušila až přeháňka těsně před dojezdem závodu na dlouhé trati. Na té startoval tradičně pouze Martin a po nevýrazném výkonu a dalším lehkém pádu dojel na 2. místě ve své kategorii nad 35 let.
Na krátké trati se to na startu pěkně "žlutilo" a po parádním úvodu jsme měli na třetím kilometru v první devítičlenné skupině pětinásobné zastoupení. Hned poté se od ostatních soupeřů odpoutal Honza s Ninem a díky tomuto úniku suverénně a s velkým náskokem rozhodli závod jak v celkovém pořadí tak i v kategorii do 35 let. Honza tedy obsadil 1. a Nino 2. místo. Trocha smůly a ztráta v pořadí postihla díky nejasnému značení v jednom úseku trati Mačetu a tak po slušném výkonu obsadil 9. místo. Těsně za ním na 10. místě dokončil dnes výborný Michal a dále 12. Filip. V kategorii nad 35 let postihl stejný problém se značením i Míru. Ten mohl v klidu bojovat ve skupině o třetí místo, bohužel takto dokončil velmi zklamaný až na 8. místě. Milan pak dojel jako 17.
V dětském závodě se dařilo také Ádě, která vyhrála svou kategorii a tak jsme dnes měli na stupních vítězů čtyřnásobné zastoupení.
Další závod Cyklosport Hájek ligy se jede za čtyři týdny - 17.července v Nové Bystřici.