Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Landštejn CykloCamp MTB Maraton, Staré Město pod Landštejnem

Jak už název závodu napovídá, zázemí sobotního druhého ročníku maratonu ve Starém Městě pod Landštějnem bylo opět situováno do místního CykloCampu. Pěkné prostředí a především výborný servis pro všechny účastníky i doprovod společně s nádherným počasím udělaly z této akce jeden z nejhezčích závodů sezóny.
Dlouhá trať byla oproti loňskému roku kompletně změněna a až na několik technických míst nabízela svižnou jízdu po polních, lesních a asfaltových cestách. Tu si mohl po startu spolu s necelou stovkou bikerů vychutnat Martin s Michalem. Oba se v kvalitní konkurenci drželi stále na předních příčkách a po chybném odbočení vedoucích závodníků mimo vyznačenou trať a tím jejich drobné ztrátě se rázem ocitl Martin ve vedoucí tříčlenné skupince, Michal pak hned v následující. V průběhu závodu se vlivem mnoha defektů pořadí velmi měnilo, Martin si však i po dojetí třemi soupeři dokázal pěkným výkonem udržet umístění na čelních příčkách a cílem projel na celkovém 4. místě, které mu zaručovalo vítězství v kategorii. Michal jel také velmi pěkný závod avšak doplatil především na dva pády. Při druhém z nich si navíc bolestivě narazil loket když poté se ještě přidaly křeče do nohou.
I přes tento handicap ale dokázal dojet do cíle na velmi slušném 10. místě v kategorii.
Na start krátké trati, která byla stejná jako v loňském roce, se měl s dalšími sto čtyřiceti bikery postavit pouze Míra s Milanem. Těsně před výstřelem však Milan zjistil defekt na svém kole a tak po rychlé opravě projel trať pouze bez čísla mimo hodnocení. Míra bojoval až do poloviny závodu v čele první skupiny, bohužel v náročnějším stoupání přišla krize díky níž ztratil tempo a do cíle tak dorazil s minutovou ztrátou na absolutního vítěze na 4. místě v kategorii.
Pro Michala bylo poté alespoň malou útěchou za přetrpěnou bolest losování tomboly, ve které vyhrál cyklistickou přilbu wink

8 Komentáře

Vložil Martin dne 04 Zář 2011
vložil Písi @ 05 Zář 2011, 08:42
zřejmě slušná akce wink a zase "Žoudlíci" úřadovali v tombole... tongue
vložil Michal @ 05 Zář 2011, 09:55
Akce byla vážně parádní! Tombola taky dobrá. smile
vložil Erbi @ 05 Zář 2011, 12:19
Rodině Žoudlíků bych zakázal tombolu laughing, jinak všem velká gratulace :-)
vložil Milda @ 05 Zář 2011, 16:11
Gratulace všem, wink,Michalovi brzký uzdravení!já to těm Žoudlíkum tu tombolu přeju(nikdy nevíš!!) laughing
vložil Jana @ 05 Zář 2011, 16:19
Michale, to byla určitě protekce, viď? tongue Nebo že by náhoda? wink
vložil Michal @ 05 Zář 2011, 16:47
To víš, oni si nás všude radši předchází. laughing
vložil Jana @ 05 Zář 2011, 16:56
smile laughing wink
vložil Písi @ 05 Zář 2011, 21:57
trocha "černého humoru" neuškodí laughing
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: zN1SC:
| Zapomenout