Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Galaxy série, Kácov
Krásné prostředí areálu Sporthotelu Kácov společně s bezvadným počasím se postaraly o pěknou tečku za letošním ročníkem Galaxy série.
Poslední závod - Galaxy Catlike Zručský maraton byl vypsán opět na dvou délkách tratí. Okruh, měřící 36 kilometrů, jeli účastníci kratšího závodu jednou. Kdo chtěl získat větší bodový příděl do celkového hodnocení, musel absolvovat okruhy dva. Z velké části se jezdilo po širokých lesních cestách, šotolině a asfaltu. Nechyběly ani kamenité, ale zároveň rychlé a přehledné sjezdy, technické pěšinky a nebo zpestření v podobě brodů přes Čestínský potok.
Jako první se tradičně na start postavili bikeři, přihlášení k bojům na delší trati. Vzhledem k průběžnému vedení v celkovém pořadí měl výhodu první řady Martin. Po prodělané krátké viróze avšak motivován k maximálnímu výkonu se snažil ihned po výstřelu obsadit vedoucí příčky a nepustit své největší soupeře před sebe. Vše se dařilo, po úvodním asfaltovém výjezdu se držel na celkovém pátém místě, na čele byl i po průjezdu Kácovem ale ihned poté přišel manévr jednoho ze soupeřů, který ho doslova sestřelil z kola v rychlosti přes 40 km/h, následoval dost ošklivý pád na silnici a konec nadějí na zajetí slušného výsledku. Nezbývalo, než s poškozeným kolem a bolestmi dojet zpět do prostoru startu a cíle a nechat se ošetřit. Zápisem DNF ve výsledkové listině tak ztratil šance na další bodový příděl a musel pouze čekat, jak si povedou jeho konkurenti v boji o celkové pořadí v sérii.
Na krátké trati startoval opět Milan. Již od počátku závodu dokázal držet velmi svižné tempo v předních skupinkách, neztratil ani v technicky náročném kamenitém výjezdu a rozbahněném přejezdu louky a po jednom z nejlepších letošních výkonů obsadil v cíli pěkné 23. místo s tučným bodovým ohodnocením.

7 Komentáře

Vložil Martin dne 25 Zář 2011
vložil Písi @ 26 Zář 2011, 09:19
ke konci sezóny se nám všem daří...já jsem "alespoň" ukázkově převrátil a roztrhl sedlo wink
vložil Filip @ 26 Zář 2011, 11:12
Když se daří, tak se daří no :-/.... Cos dělal Terenci? laughing
vložil Písi @ 26 Zář 2011, 11:23
chtěl jsem se předvádět...a to se nevyplácí tongue
vložil Martin @ 26 Zář 2011, 17:34
Fotku sedla jsem viděl, upravil jsi ho fantasticky laughing A prej to byly skvostný krovky? Jen přemejšlím, kam tu fotku dát aby to viděli všichni wink
vložil Erbi @ 27 Zář 2011, 08:46
Už tady měla být, jinak včera taky hezkej kousek předvedl Honzík, ale bez roztržených kraťáku :-)
vložil Milda @ 27 Zář 2011, 18:18
takovejch pádů ještě bude,stáří je stáří laughing
vložil Maceta @ 27 Zář 2011, 18:37
Jelita... laughing
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: hNmp7:
| Zapomenout