Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Fotogalerie - Zimní příprava
Pro období, kdy se nekonají žádné závody, byla zřízena fotogalerie s názvem Zimní příprava. V jeho průběhu do ní budou postupně přidávány jednotlivé fotky tak, že nejnovější snímky najdete jako první „nahoře“ , nejstarší z tohoto období pak jako poslední úplně dole.
Po krátkém posezónním odpočinku již pro většinu členů přípravné období na novou sezónu začalo, ať již se jednalo mimo jiné o krátké soustředění na Šumavě nebo hokejové tréninky a zápasy.
Právě z těchto akcí byly vloženy první „kousky“ . Soustředění již zde bylo zmíněno, dřinu na ledě si užívají především Honza s Filipem, kteří hrají krajský přebor Vysočiny, Filip navíc ještě okresní přebor Jindřichohradecka a dále působí jako hokejový rozhodčí. Bohužel je však nyní nucen z důvodu zranění kolena minimálně na čtrnáct dní omezit své sportovní aktivity.
Dalšími hokejisty v našich řadách jsou Milan ( bývalý skvělý player juniorské ligy v Motoru Č.Budějovice a dále ve VTJ Klatovy ) a Joe, kteří taktéž válí v hradeckém okresním přeboru.

4 Komentáře

Vložil Martin dne 06 Lis 2011
vložil Martin @ 06 Lis 2011, 22:45
Ještě musím..... Fotit hokej, to je neskutečná pakárna. Visel jsem tam na plexisklech a stejně je všechno rozmatlaný. Jinak kluci, midlíte to fajnově wink Jenda se včera trochu předvedl, když v první třetině stihnul dvakrát posedět na trestný laughing ale taky dal góla, takže GUT. Milda a Joe ho tam dali taky, jen nevím kterej z nich. Nějak se tam u tý brány tlačili tongue
vložil Písi @ 07 Lis 2011, 18:52
hele jednou to bylo za "příliš mnoho hráčů na ledě" (ne mojí vinou) a podruhý mi zakopl o hokejku... smile
vložil Martin @ 07 Lis 2011, 20:58
Jasan, zakopnul o ní, protože jsi mu jí tam "náhodou" strčil laughing
vložil Filip @ 08 Lis 2011, 08:42
Honza vždy vede tabulku trestných minut wink, Marťas a příště si stoupní mezi střídačky, tam to bude určitě lepší :)
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: cS9u8:
| Zapomenout