Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Bike Night Flachau

Tak jak již bylo prezentováno, součástí krátkého soustředění v Rakousku byla i Honzova účast na MTB závodě Bike Night Flachau.
Jak je z názvu patrné, večerní biková show přilákala na start také díky tučným finančním prémiím velmi početnou a kvalitní konkurenci více jak dvou stovek účastníků. Ti se přesně ve 20 hodin vydali do prvního 4,5 km dlouhého okruhu, postaveného na místní sjezdovce lyžařského světového poháru. Honza si před bouřlivou diváckou kulisou vedl opět výborně, když po dvou a čtvrt hodinách tvrdé dřiny proťal již za umělého osvětlení cílovou pásku na skvělém 45. místě absolutně a 36. ve své hvězdně nabité kategorii.
Zároveň si mohl vychutnat ovace na pódiu, jelikož byl společně s Janem Jobánkem a Janem Svoradou členem Merida Biking týmu, který obsadil 3. místo v týmové soutěži.