Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Kolo pro život, Valtice
Další výborný výsledek si připsal Nino, tentokrát v sobotním závodě Valtické Cyklobraní Kooperativy, který byl předposledním dějstvím letošní série Kolo pro život.
Za slušného i když dost chladného počasí se na startu delší dvaapadesátikilometrové trati sešlo téměř 1200 bikerů. Jak už bylo dříve zmíněno, vítězstvím v předchozím závodě získal body, opravňující ho startovat z prvního koridoru společně s téměř kompletní českou bikovou špičkou.
Celá první polovina trati měla rovinatý profil a pro zpestření průběhu do ní zařadili pořadatelé několik lahůdek, například průjezd zatopenou pískovnou...... I přesto se nedalo očekávat žádné zásadní dělení celého pole, což se také v úvodu závodu potvrdilo. Nino velmi slušně odstartoval a stále se držel v okolí dvacátého místa po boku největších hvězd. Až s příjezdem do vinic v příhraničí a na rakouské straně se ve zvlněném terénu začaly tvořit skupiny, jejichž odstupy však byly stále minimální. V tuto dobu se Nino stále pohyboval ve třetí desítce absolutního pořadí a takticky si kontroloval a držel za zády své největší soupeře v juniorské kategorii. V závěrečné části pak na bikery čekal velmi ostrý výjezd na kopec Reistna, kde byla umístěna vrchařská prémie. Poté už následoval jen sjezd do Valtic a tak toto místo bylo poslední možností zamíchat pořadím. Právě zde, v nejnevhodnějším okamžiku, přišla na Nina chvilková krize a důsledkem byl jeho propad ve skupině. I přesto zaznamenala časomíra jeho chip při průjezdu cílovou páskou na absolutním a fantastickém 31. místě v tak nabité konkurenci. Vítězství v kategorii je pak o to cennější, že dokázal porazit i juniorské reprezentanty s mnohonásobně lepšími jak tréninkovými tak i materiálními podmínkami.

10 Komentáře

Vložil Martin dne 16 Zář 2012
vložil Milda @ 16 Zář 2012, 12:00
Gratulace, tak to už má nějakou vejšku wink
vložil Mačeta @ 16 Zář 2012, 13:05
Tak se snaž...Takovych talentu uz se zkurvilo...Vždyt koukni treba na me a Mildu laughing laughing
vložil Milda @ 16 Zář 2012, 15:11
tak určitě..... laughing
vložil Písi @ 16 Zář 2012, 16:40
hola hola, repre volá...doufám, že si mě přetáhneš aspoň jako mechanika potom wink
vložil Martin @ 16 Zář 2012, 19:57
Jendo ty gumo, co bys mu chtěl mechanikovat? Mohl bys tam fungovat jako v MotoGP ten teplouš Uccio co nosí Rossimu rukavice a špunty do uší laughing Nino by tě tak nechal čistit tretry wink
vložil Aleš @ 16 Zář 2012, 21:07
Velká gratulace, výborná fotka a výsledek taky smile Jen tak dál! wink
vložil Vlasta @ 17 Zář 2012, 09:22
chlapci na té bedně to chce úsměv jako smile
vložil Písi @ 17 Zář 2012, 13:05
tretrama nepohrdnu tongue
vložil Vlasta @ 17 Zář 2012, 13:28
rád ti přenechám mytí Kubova kola- musí být ale minimálně tak důkladný jako to dělá vedoucí wink
vložil Martin @ 17 Zář 2012, 15:20
..... ááááááá, nějakej rypáček se ozval wink
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: z5ePz:
| Zapomenout