Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Galaxy série, Rožnov Pod Radhoštěm
Z dalšího pokračování Galaxy série v Rožnově pod Radhoštěm se podařilo při naší pouze dvojnásobné účasti přivézt jedno kvalitní medailové umístění.
Do vzdálených Beskyd odcestoval již v pátek ráno Martin tak, aby si ještě odpoledne stihl projet trať a připravil se na sobotní boje. Jak se později ukázalo, bylo toto velmi dobré řešení vzhledem k tomu, že pořadatelé změnili závěrečný úsek a místo asfaltového průjezdu po cyklostezce a vždy nesmyslně bahnité části zvolili její prodloužení s táhlým šotolinovým stoupáním a následně technickou pasáží s kořeny, bahýnkem a podmočenou loukou........ Znalost nových náročnějších terénů byla tedy určitě velice prospěšná.
Velice pěkné sobotní počasí přilákalo do místního kempu Sport, kde byl opět cíl a zároveň parádní zázemí závodu, velké množství účastníků nejen z Česka ale i Slovenska, jelikož je Galaxy Petyša Tour již tradičně součástí i Valašsko-Považské MTB série.
Na startu krátké, 33 kilometrové trati s převýšením 800 metrů se kromě "našich" Martina a Milana, který přicestoval až dopoledne, seřadily dvě stovky bikerů.
Po výstřelu se tentokrát moc nedařilo Martinovi, který se v úvodu pohyboval až ve třetí desítce ale vědom si úvodního stoupání a v něm časného dělení na skupinky, se již na asfaltovém nájezdu propracoval do čela. Ve zmíněném kopci se jeho domněnky začaly potvrzovat a díky vybudované pozici se v prvních kilometrech držel v třináctičlenné skupině uprchlíků. Až v závěru druhého a táhlého výjezdu na Černou horu, kdy se vedoucí skupina rozdělila téměř na jednotlivce, nezvládl držet tempo s daleko mladšími soupeři. Přes malý problém se psem, který mu zabránil v přejezdu lávky a opatrnější zdolávání kamenitých sjezdů z obavy z defektu, dokázal protnout cílovou pásku jako vítěz v kategorii a s dalším umístěním v TopTen na velmi kvalitním 10. místě absolutně.
Milan si opět připsal na svůj celkový bodový účet v sérii slušnou sumu za velice pěkné 12. místo v kategorii, když cílem projel po dobře zajetém závodě a ve velké konkurenci na celkovém 80. místě.
Výsledky ZDE

6 Komentáře

Vložil Martin dne 16 Čer 2013
vložil Michal @ 17 Čer 2013, 06:59
Velká gratulace!!!
vložil Nino @ 17 Čer 2013, 08:43
Gratulace wink
vložil Libor "Vokurka" @ 17 Čer 2013, 11:22
Jo jo,pašák! tentokrát jsem mu koukal jen na záda, měl prostě svůj den.
vložil Martin @ 17 Čer 2013, 20:22
Gratulace se přijímá ! DÍKY ! wink
....a k tomu pašákovi: myslím, že jsme byli marný oba, jen Libor zrovna tuhle sobotu o půl minuty víc smile
Pořád mám v hlavě tu propastnou a nechutnou ztrátu pěti minut z Prachatic takže tohle proti tomu zas až tak velká výhra nebyla.........
vložil Milda @ 17 Čer 2013, 21:18
Jo díky kluci,gratulaci taky přímám, akorát že jsem byl marnej o půl hodiny laughing pořád mám v hlavě tu propastnou ztrátu o několik tisíc najetých km míň a několik kg navíc laughing
vložil Martin @ 17 Čer 2013, 21:34
laughing laughing laughing
.... ty zas dáváš ! ......
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: CZeUb:
| Zapomenout