Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
TaBu – Cross série, Volyně
S týdenním zpožděním ještě nutná zmínka o Honzově účasti v dalším závodě TaBu - Cross série, který se tentokrát uskutečnil ve Volyni a byl zároveň vypsán jako "mistrovský".
Bez jakékoliv přípravy a téměř na poslední chvíli se Honza rozhodl, že si zkusí v posezónním odpočinku ještě trochu pozávodit. Za slunečného počasí a na velice pěkné, technické a fyzicky náročné trati absolvoval další závod TaBu série, která je vypsána jak pro jezdce na cyklokrosových speciálech tak i na horských kolech.
Jako jeden z mála bikerů se téměř celý závod dokázal držet s nejlepšími cyklokrosaři a na špičku ztrácel pouze minimálně. Opět tím přesvědčil o své výborné letošní výkonnosti. Své pořadí si dokázal udržet až do průjezdu cílovou páskou, kterou protnul jako vítěz kategorie MTB. Škoda jen, že na poslední chvíli byla změněna pravidla seriálu v bodech nutnosti absolvovaných závodů TaBu pro účast v tomto "mistrovství". Vzhledem k tomu, že Honza se zúčastnil letos pouze jednoho podniku na domácí trati v Dolním Skrýchově, nemohl být dekorován dresem, určeným pro Mistra TaBu série.

0 Komentáře

Vložil Martin dne 09 Lis 2013
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: 9uQwF:
| Zapomenout