Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
MČR cyklokros Masters, Chomutov
Ani letošní závěrečné Martinovo cyklokrosové vystoupení nepřineslo našim barvám příliš důvodů k oslavám.
Tentokrát měl v programu nedělní Mistrovství republiky v cyklokrosu Masters, které bylo zároveň součástí Českého poháru.
Velmi pěkná trať v Chomutově, která byla vytýčena v parádním prostředí autokempu u místního Kamencového jezera, měla z větší části travnatý povrch, který byl však velmi mokrý a rozježděný do kluzkého bláta. Příjemným zpestřením byl pak dvojnásobný průjezd písčitou pláží.
Ačkoliv se jednalo o dost prestižní závod, účast v jednotlivých kategoriích nebyla tak velká, jak se původně předpokládalo, nicméně ze špičky průběžného pořadí ČP nechyběl prakticky nikdo.
V nevlídném mlhavém počasí, kdy se teplota neustále držela v okolí bodu mrazu, rozjížděl Martin svůj závod s klasickým scénářem - nepovedený start, dojíždění, chyby a ztráta, dojíždění..... Po opětovně slabém startu vinou pomalého nacvaknutí pedálu se již po nájezdu a prvním bahnitém a technickém úseku probojoval už na pátou příčku. Bohužel hned v následném výjezdu velmi ztratil, když i s dobře zvolenými galuskami několikrát protočil zadní kolo až ztrátou rychlosti musel seskočit a zbytek vyběhnout. Tím se ocitl na předposledním místě a nezbývalo, než pořádně zabrat a snažit se ztrátu dohnat. Na pro něj nezvyklém kluzkém terénu se však příliš nedařilo, navíc následoval jeden lehčí pád a tak až v druhé polovině závodu získával stále více jistoty a několik soupeřů se mu podařilo předstihnout. Cílovou páskou tak projel se zklamáním až na 8. místě. Škoda jen, že se závod nejel na této trati za suchých podmínek.......

10 Komentáře

Vložil Martin dne 18 Lis 2013
vložil Martin @ 18 Lis 2013, 13:03
Jen na omluvu všem, kteří mi trochu drželi palce a očekávali v krosech stejně jako já lepší výsledky. Hned po úvodních závodech jsem se svými představami o dobrých umístěních musel trochu vystřízlivět. Většina ze špičky startujících se právě na toto období připravuje cíleně a přizpůsobuje tomu systém celoroční přípravy a závodění. Já jsem krosy bral spíše jako zkoušku, prodloužení sezóny a to vše hlavně po rozhodnutí téměř na poslední chvíli a po trénincích a závodech bez jakéhokoliv odpočinku. Nedostatek zkušeností, technika jízdy a hlavně celková stále se stupňující únava asi lepší výsledky nedovolily.
Tak SORRY ..... třeba příště wink
Teď musím fakt orazit.
vložil Dejf @ 18 Lis 2013, 13:18
Zkušenosti přijdou s věkem tongue
vložil Pisi @ 18 Lis 2013, 13:20
voraž pořádně, pže 6. bude šichta ;)
vložil Ivan G @ 18 Lis 2013, 18:34
ahoj Martine, tak já teda tvoji omluvu přijímám. Ale to neznamená, a to si musíš uvědomit, v žádném případě Ti neodpouštím!
vložil libor @ 18 Lis 2013, 19:17
Ahoj, stejně dobrý, osmej na " světě" mezi dědkama... to se cení. Gratuluju. Tak a teď oraziš,né?
vložil Martin @ 18 Lis 2013, 23:19
Tak chlapi popořadě smile
Dejf: ty už jinej nebudeš, jen doufám, že to nepřijde až budu těsně nad hrobem.
Honza: šichta bude 7.12. - a víš jak, jaký si to uděláš, takový to máš wink
Ivan: jen doufám, že mě ještě pustíš přes práh tvojí pěkný prodejny !
Libor: ty jedinej to bereš trochu sportovně a popravdě jsi polichotil ! tongue .... jo, jdu orážet, aspoň tři týdny a pak jen zlehka. Času dost, ne ?
vložil libor @ 19 Lis 2013, 07:16
Jak se to vezme, mě už nová sezóna začala před půl měsícem,tak najiždím dokud to jde tongue
vložil Martin @ 19 Lis 2013, 08:09
.... najíždí se v březnu ty vokurko tongue
vložil Milda @ 19 Lis 2013, 19:25
Martine tebe jednou z toho klepne!7ho tě čekaj s náma panáky tak potrénuj tongue
vložil Martin @ 19 Lis 2013, 20:24
Klepnout by mě mohlo tak akorát z těch tvých po*raných panáků.... smile
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: HLFvJ:
| Zapomenout