Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Weber Jičínská 50, Jičín
Stejně jako Honza s Lukášem, také Martin se rozhodl pro cestu do Jičína již v pátek a to především z důvodu projetí a nastudování možných krizových míst na neznámé trati. Jelikož byla jeho účast ve Weber Jičínské padesátce částečně i promoakcí partnera týmu - e-shopu "kamerydoakce.cz", v souvislosti s propagací firmy bylo jeho jediným cílem vítězství, v horším případě alespoň vystoupení na bednu při závěrečném vyhlašování vítězů.
Po čtvrtečních vydatných deštích, kdy některé úseky tratě byly velmi bahnité a obtížně sjízdné, přesto v sobotu ráno zariskoval a zvolil jemný vzorek plášťů. Ten viděl jako velkou výhodu v rychlých zatáčkovitých sjezdech.
Za krásného počasí se hodinu před polednem seřadili na startu účastníci obou závodů, když Martin byl vzhledem k momentálním okolnostem přihlášen ke kratšímu, třicetikilometrovému "sprintu". S taktikou nutnosti bojů na absolutní špičce až do dělení obou tratí se po slavnostním výstřelu a jízdou za zaváděcím vozidlem ulicemi města stále pohyboval v čele. V tvrdé hře loktů se mu tak až do ostrého startu podařilo tuto pozici udržet a poté v rychlém tempu, kdy se celé téměř pětisetčlenné pole začalo dělit na skupinky, stále ujížděl ve vedoucí desetičlenné skupině společně s elitními bikery z dlouhé trati. I po menších problémech v bahnitých sjezdech se mu podařilo splnit stanovený plán a při rozdělení tratí již zůstal osamocen na čele kratšího závodu. Vzhledem k silnému větru na chvíli zvolnil a počkal na svého mladšího soupeře se kterým spolupracoval v celém dalším průběhu až do cílového prostoru na náměstí v Jičíně. Tam už neřešil ani závěrečný spurt a v klidu si dojel pro jasné vítězství ve své kategorii a na druhém místě absolutního pořadí.
Výsledky ZDE

3 Komentáře

Vložil Martin dne 01 Čer 2014
vložil libor @ 02 Čer 2014, 05:41
Gratuluju,vidím,že se činíš a pro sponzora se i strhneš...
vložil Martin @ 02 Čer 2014, 06:38
smile ........ děkuju. Zas to s tím trháním nebylo tak horký ...... wink
vložil Maceta @ 03 Čer 2014, 21:07
Fíííííííííío,na dvojce je Kohák ne??? laughing
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: ScHkX:
| Zapomenout