Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Velká cena v cyklokrosu, J.Hradec
Již téměř tradiční zakončení sezóny proběhlo v sobotu v areálu střelnice Břeskáč v Dolním Skrýchově, kdy zároveň Honza provedl zřejmě poslední letošní medailový zápis do týmových tabulek.
Za krásného slunečného počasí se při prezentaci na Velkou cenu J.Hradce v cyklokrosu sešlo až nečekané množství účastníků. Nečekané proto, že letošní ročník nebyl zařazen do cyklokrosové TaBu (TBC) série a navíc jeden z jeho závodů v Lenoře současně termínově kolidoval.
Částečně se tento fakt projevil především v účasti borců na CX speciálech nicméně druhá, samostatně hodnocená kategorie MTB, byla početně i kvalitou velice zajímavá.
Ze žluto-černých se na startu objevili Meldy, Honza, Milan, Mačeta a Lukáš. A právě prvně jmenovaný - Meldy, se ihned po výstřelu dokázal prosadit mezi cyklokrosaři a na prvním průjezdu mezi chatkami mu patřila třetí příčka absolutně čímž vedl v hodnocení bikerů. Naopak Honzovi se díky drobné kolizi se soupeřem moc start nepodařil a závod rozjížděl až z desátého místa. Dále pak oba těžili ze znalosti trati a i když se Meldy začal postupně trochu propadat pořadím, stále jel velmi pěkný závod. Naopak Honza díky své výkonnosti rychle snižoval svou ztrátu a již v polovině prvního okruhu se usadil za dvěma cyklokrosaři na absolutní třetí příčce. Suverénně tak vedl mezi bikery a nedal nikomu sebemenší šanci na jeho dojetí až do závěru závodu, kdy s jistotou vítězství trochu zvolnil. Cílem tak projel na prvním místě v kategorii MTB. Jak již bylo uvedeno, velice pěkně se s nástrahami technické tratě popral také Meldy, když po absolvování sedmi okruhů projel páskou na slušném 8. místě. Z dalších 'našich' v závodě nejdéle vydržel Lukáš, stejně jako u Milana a Mačety je však u jeho výsledku zápis DNF.
Kompletní výsledky, video a fotografie z pěkného odpoledne ZDE

0 Komentáře

Vložil Martin dne 20 Říj 2014
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: 3xUYs:
| Zapomenout