Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
O Štamberského krále, Lhotka
Se stoprocentní úspěšností se vrací minivýprava ze Lhotky u Mrákotína, kde se konal další ročník oblíbeného crosscountry závodu O Štamberského krále. Ten byl opět zařazen do Vysočina MTB Cupu a navíc vypsán jako Mistrovství kraje Vysočina v XC.
Za slunečného počasí se na velmi dobře připraveném okruhu, který byl oproti minulým ročníkům částečně pozměněn a získal na vyšší obtížnosti, odehrály především v mužských kategoriích díky kvalitní konkurenci výborné závody.
Dle původních předpokladů sice do Lhotky neodcestoval Lukáš, toho ale trochu překvapivě a na poslední chvíli nahradil Meldy. V závodě své kategorie se stále pohyboval okolo průběžného pátého místa, v posledním kole však zmobilizoval ( také za vydatného přispění Honzy ) své síly, doslova se 'vymačkal' a když dokázal předjet tři své soupeře, cílem prolétl na výborném a nečekaném druhém místě !
Také Honza si celý náročný závod na 7 okruhů počínal velmi dobře. Ihned po startu se v silné konkurenci usadil na výborném pátém místě, poté však drobným zaváháním lehce ztratil a s nevelkým odstupem po zbytek závodu pokračoval na průběžné sedmé příčce absolutního pořadí. Super výkon mu zajistil, že až do cíle toto umístění udržel, což mu zajistilo účast na vyhlašování vítězů za 3. místo v kategorii.

1 Komentáře

Vložil Martin dne 08 Květen 2015
vložil Milda @ 11 Květen 2015, 22:22
Tady zase v pořádku!!! wink
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: 4CEnp:
| Zapomenout