Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Kolo pro život, Zadov
Další z parádních výkonů předvedli naši borci na sobotním závodě největší MTB série Kolo pro život.
Jak již bylo uvedeno, do centra dění, lyžařského areálu na Zadově, se vypravili pouze Meldy s Honzou.
Oba byli přihlášeni do závodu na náročné trati dlouhé 54 km s převýšením 1600 metrů. Mezi více jak pěti sty bikery se hned od startu neztráceli a drželi se v popředí pole. Především Honza pak bojoval v silné skupině v polovině druhé desítky a tímto měl zaděláno na výborný výsledek. Na průjezdu mezičasem ve Vimperku kousek za polovinou tratě jej registrovala časomíra na průběžném 16. místě, bohužel sem už Meldy dorazil se zpožděním až v závěru deváté desítky. Na vině byla opět přetrvávající smůla v podobě defektu a nutné opravy. I když ji zvládl velice rychle, v tomto svižném závodě jej stála mnoho příček v pořadí. Do cíle stačil sice svou pozici ještě vylepšit, nakonec slušné 83. místo absolutně a 18. místo v nabité kategorii neodpovídá pěknému výkonu, který na Šumavě podal. Honzův průlet tratí naštěstí žádným problémem okořeněn nebyl a tak se mohl soustředit pouze na souboje se svými soupeři. Průběžně se posouval pořadím vpřed i zpět, nakonec při průjezdu cílovou fotobuňkou uhájil své absolutní 16. místo, čímž obsadil skvělé 3. místo v kategorii.