Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři PartneřiPartneři Partneři Partneři Partneři

Aktuality

MOTO Šikule MTB team
Galaxy série, Jistebnice
Jeden start - jedna bedna. Toť výsledek sobotního Martinova snažení v pátém závodě Galaxy série - Trek Jistebnickém maratonu.
Bedna sice jen za třetí místo ale jak praví klasik, "každá se počítá". I když bylo lepší umístění opravdu nadosah ...... a více se nezadařilo snad jen důsledkem dlouhodobější ztráty výkonnosti, možná i z důvodu lehké únavy po ranním projetí celé trati při rozhodování, jakou vidlici použít.
V téměř ideálním počasí se na startu kratšího závodu sešlo sto padesát bikerů, kteří byli úderem dvanácté hodiny vypuštěni na velice pěknou a po deštích i překvapivě suchou trať. Po rychlém nájezdu musel hned v prvním táhlém stoupání po louce řešit Martin ve slibně rozjetém závodě problém v podobě vdechnutí 'polétavého hmyzu', který se mu zasekl v krku a škrabajíc nechtěl ani tam, ani zpět. Po dlouhém boji se nakonec vypitím více než poloviny zásoby ionťáku podařilo vše vyřešit, nicméně dalším problémem bylo dojíždění čela závodu. V momentu, kdy již ztrátu zlikvidoval však v dalším stoupání zrychlili dva soupeři a zbytek vedoucí skupiny jejich tempo nezvládal akceptovat. Ve vysokém tempu tak devítičlenná Martinova skupina pokračovala do poloviny závodu se stálými změnami v pořadí a až v novém úseku s prudšími výjezdy se nadobro rozdělila na jednotlivce. V nevelkých časových odstupech pak všichni projeli cílovým prostorem, když Martin se bohužel nevešel do TOP10. Obsadil jedenácté místo v absolutním pořadí, což mu zajistilo zmíněné 3. místo v kategorii s půlminutovou ztrátou na stříbrnou a minutovou ztrátou na zlatou příčku.
Kompletní výsledky ZDE

2 Komentáře

Vložil Martin dne 23 Srp 2015
vložil libor (vokurka) @ 24 Srp 2015, 19:12
Jo klasik,jo???? Si stěžuj,kam se vrtneš,tam ji bereš
vložil Martin @ 24 Srp 2015, 20:10
..... "klasik" se ozval tongue .... stěžovat si musím, jsem pořád až za tebou crying
Jméno:
E-mail: (volitelné)
Smajlík: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

SPAM ochrana
Přepiš tento text: h2ZxR:
| Zapomenout